עוד בכפר

 

הסעות

 

לרשותכם מערך הסעות מאורגן ומלא לנסיעות משדה התעופה, לנסיעות קצרות באזור ולטיולים באוקראינה כולה. הנסיעות מתבצעות באמצעות רכבים משפחתיים, טנדרים או אוטובוסים עם נהגים מנוסים ואדיבים, ביניהם גם דוברי עברית ואנגלית. אנו מתכננים עבורכם מסלולים מומלצים לטיולים באוקראינה ולביקורים בקברי הצדיקים, בהתאם לזמן העומד לרשותכם ולפי הצרכים והדרישות שלכם.

 

נוסטלגיה

 

‘נוסטלגיה’ – ארגון מסעות ואיתור שורשים, מסייעת ליוצאי מזרח אירופה וצאצאיהם, באיתור מסמכים בארכיונים השונים, כגון תעודות לידה ופטירה, מכתבים ותיעודים נוספים, עד להשגת ידע עשיר ככל היותר על מקום מגוריהם, עיסוקם, בית הכנסת בו קבעו מקום לתפילתם ועוד. לאחר איתור הממצאים המרביים, תתכנן לכם ‘נוסטלגיה’, מסע שורשים פרטי ומרגש, במהלכו תבקרו במקומות בהם התהלכו אבותיכם לפני שנות דור, תפקדו את קבריהם ותגלו את ההתפתחות התוססת ואת שיבתם של היהודים לכור מחצבתם.

 

תור פור יו

 

תיירות באוקראינה זה אנחנו. אצלנו תקבלו את כל המידע הרלוונטי על חבילות נופש, מלונות מומלצים, אתרים נבחרים, קברי צדיקים ועוד. מערך היסעים גדול ומאורגן עומד לרשותכם עם מורי דרך מוסמכים ומקצועיים, מאבטחים וחובשים. הארגון נותן מענה ליחידים, למשפחות ולקבוצות בכל גודל. אנו ממליצים ליצור קשר אתנו מבעוד מועד ואנו נבנה לכם טיול מהנה ומרתק מהטובים שידעתם, עם סידורי לינה וארוחות מסודרות לאורך המסלול החוויתי.

 

מרכולית

 

חנות הבוטיק הממוקמת בצמוד למסעדה, הינה חוויה אטרקטיבית בפני עצמה,והיא פעילהבמשך כל שעות היום (בתיאום). תוכלו למצוא שם גלריה מרהיבה של ציורים יהודיים למכירה, מגוון תשמישי קדושה, יודאיקה ומזכרות, עוגיות וריבות מתוצרת הבית, ועוד הפתעות.